Naciśnij ESC aby opuścić wyszukiwarkę

Original Source Up To Date Festival 2014 – znamy datę i pierwszych artystów

Eventy /

Przed Wami pierwsze oficjalne informacje dotyczące nierutynowego festiwalu Original Source Up To Date a.d. 2014. Już piaty rok z rzędu oddajemy się pasji kreowania jedynego tego typu wydarzenia w Polsce. Nasz na wskroś białostocki festiwal muzyki i sztuk wizualnych odbywa się zawsze we wrześniu. Zapraszamy zatem tradycyjnie w jego trzeci weekend: 19-20.09.2014!

Original Source Up To Date Festival to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Eklektyczna muzyka elektroniczna oraz niebanalny hip-hop w połączeniu z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi, mają na celu porwanie umysłu i ciała na oddaloną od codzienności wyspę, dzielnie stawiającą opór morzu banalności i tandety. Wszystko to w duchu DIY, podane w klimatycznym sosie skomponowanym według receptury znanej jedynie na Podlasiu, gwarantuje wrażenia absolutnie unikatowe.

Piąty jubileusz zobowiązuje. Kontynuując szybki rozwój festiwalu planujemy zaserwować Wam dozę nowości. Wśród nich wiele niespodzianek, z których część zdradzamy już dziś. Nasza najgłębsza scena muzyczna, Stan Skupienia, wędruje do pięknego budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki, która dołącza do grona zacnych Partnerów festiwalu. Koncerty na Dużej Scenie OiFP rozpoczną tegoroczny OSUTD Festival w piątek, 19 września. Po inauguracji przenosimy się do naszej stałej miejscówki, czyli Transgranicznego Centrum Kultury Węglowa, gdzie aż do niedzielnego poranka upust swojej energii artystycznej dawać będzie ponad 50 artystów na 4 scenach jednocześnie.

Teraz to, na co czekacie najbardziej, czyli pierwsi artyści. Z przyjemnością ogłaszamy:

 

  • The Doppelgangaz
  • D.J. Detweiler (Flutedrop live)
  • Robert Hood pres. Floorplan live
  • bvdub & OiFP Orchestra live

 

Rok 2014 niesie ze sobą zmiany również w sferze sprzedaży biletów na nasz festiwal. Dostępne będą dwa rodzaje karnetów: na występy w TCK Węglowa i Operze oraz na wydarzenia jedynie w TCK Węglowa. Oprócz tego, będzie można wejść w posiadanie biletu jedynie na inaugurację w Operze lub biletu jednodniowego na Węglowej. Uwaga! Wszystkie pule biletów są ściśle limitowane, co w świetle faktu  wyprzedaży wszystkich biletów na festiwal w roku poprzednim nie jest informacją bez znaczenia. Uruchamiamy pierwszą, promocyjną pulę biletów (w sprzedaży do 09.06)

 

Karnet TCK Węglowa + Scena Stan Skupienia Opera i Filharmonia Podlaska – 109 zł

Karnet TCK Węglowa – 59 zł

Bilet Stan Skupienia OiFP – 59 zł

 

W kolejnej puli bilety na festiwal drożeją i wprowadzamy do sprzedaży karnet jednodniowy na wydarzenia w TCK Węglowa. Okres obowiązywania puli to 10.06 – 11.09:

 

Karnet TCK Węglowa + Scena Stan Skupienia Opera i Filharmonia Podlaska – 129 zł

Karnet TCK Węglowa – 79 zł

Scena Stan Skupienia OiFP – 69 zł

TCK Węglowa – bilet jednodniowy – 45 zł

 

Bilety są już dostępne na naszej stronie www.uptodate.pl oraz będą za pośrednictwem Ticketpro (od 07.05.2014

Tymczasem przygotowania trwają. Jeśli zajrzeliście na naszą stronę www.uptodate.pl, to na pewno zauważyliście, że coś się święci. Pracujemy również nad tegoroczną kampanią promocyjną, a w szczególności nad filmami, które biją rekordy popularności i na które co roku czekacie. 

 

Źródło: materiały organizatora