Naciśnij ESC aby opuścić wyszukiwarkę

III edycja We ART Water Film Festival. Nagraj krótki film i wygraj 3000 euro

Nagraj krótki film i wygraj 3 000 euro! Wejdź na http://filmfestival.wearewater.org i zgłoś się do 3 edycji We ART Water Film Festival. Rejestracja trwa do 26 lutego 2016 roku

Lubisz nagrywać krótkie filmy i dzielić się nimi z przyjaciółmi? Jesteś fanem idei eko i troszczysz się o środowisko? Chcesz być częścią międzynarodowej inicjatywy i wygrać 3 tysiące euro? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak” – konkurs We ART Water Film Festival jest dla Ciebie!

Już od 4 stycznia na http://filmfestival.wearewater.org można zgłaszać się do We ART Water Film Festival – międzynarodowego konkursu filmów krótkometrażowych, poruszającego aktualne kwestie w zakresie świadomego korzystania z wody. Aby wziąć w nim udział, wystarczy nakręcić krótki film odpowiadający na hasło tegorocznej edycji wydarzenia: „Zależymy od wody i infrastruktury sanitarnej”. Projekty o długości od 1 do 3 minut można zgłaszać do 26 lutego 2016 roku w 3 kategoriach: film, dokument, a także animacja. Wyniki rywalizacji oraz finałowa projekcja filmów odbędzie się w kwietniu 2016r.

Organizowany przez Fundację We Are Water konkurs, skierowany jest do wszystkich miłośników kina oraz osób zainteresowanych tematyką ekologii. Autorzy najlepszych filmów w każdej kategorii zostaną wyróżnieni nagrodami finansowymi o wartości 3 000 euro. Swoją nagrodę o wartości 1 000 euro przyzna także publiczność festiwalu. Dodatkowo, wyróżnione przez jury prace staną się częścią jednego pełnometrażowego dokumentu.

Join us_WAW Festival

 

W elitarnym gronie

Wszystkie nadesłane filmy zostaną poddane ocenie prestiżowego jury, powołanemu specjalnie na potrzeby festiwalu. W jego skład wchodzą znani przedstawiciele świata filmu, mediów oraz członkowie Fundacji We Are Water: Manuela Velasco – słynna aktorka filmowa i telewizyjna, Leticia Dolera – aktorka i reżyserka filmowa; Marc Clotet – aktor filmowy, telewizyjny oraz sceniczny; Albert Solé – reżyser filmów dokumentalnych; Rocío García – dziennikarz El País specjalizujący się w kinematografii; Carlos Jiménez Renjifo – przedstawiciel Regionalnego Centrum Informacji Organizacji Narodów Zjednoczonych dla Europy Zachodniej (UNRIC); Xavier Torras – dyrektor Fundacji We Are Water; Judith Colell – kurator festiwalu, reżyser filmowy i członek jury w poprzednich edycjach festiwalu; Daniel Sánchez Arévalo – reżyser; Juan Campanella – reżyser i zdobywca Oscara oraz Jordi Folgado – dyrektor Fundacji Vicenta Ferrera.

Jury konkursu

 

Film w trosce o wodę

Celem organizowanego przez Fundację We Are Water festiwalu, jest budowanie świadomości problemu z wodą na całym świecie. Dzięki międzynarodowemu konkursowi fundacja rozszerza ideę ekologicznego trybu życia i wpływa na wdrażanie racjonalnego korzystania z zasobów wody.

Więcej informacji na stronie: http://filmfestival.wearewater.org

 

Informacje o festiwalu filmowym „We ART Water”

Festiwal filmowy „We ART Water” to międzynarodowy konkurs filmów krótkometrażowych, mający na celu bliższe spojrzenie na problem z wodą z różnych perspektyw. Festiwal rozpoznaje i nagradza talent tych osób, które mają jasną świadomość problemu z wodą na całym świecie i ukazują ją za pomocą kreowania audiowizualnych utworów oddających ten problem w sposób kreatywny i unikalny. W ten sposób łączone są dwa elementy: świadomość problemów z wodą oraz wartość kina jako sztuki i narzędzia, które pozwala na budowanie świadomości tego problemu.

Więcej informacji o festiwalu: http://filmfestival.wearewater.org

 

Informacje o fundacji We Are Water

Fundacja We Are Water powstała w 2010 roku, aby realizować dwa główne cele. Pierwszym z nich jest podnoszenie świadomości wśród społeczności i instytucji oraz dyskusja na temat  konieczności stworzenia nowej kultury korzystania z zasobów wodnych, pozwalającej na jej sprawiedliwą dystrybucję. Drugim celem Fundacji jest przeprowadzanie akcji łagodzących negatywne skutki nieodpowiedniego korzystania z zasobów wodnych na świecie. We Are Water podejmuje działania w najbiedniejszych miejscach na świecie, pomagając w rozwoju infrastruktury, edukując, wdrażając wiedzę na temat zdrowia i higieny, a także prowadząc badania.

Więcej informacji o Fundacji We Are Water: www.wearewater.org

 

Informacje o firmie ROCA

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, w tym z hydromasażem, kabiny, brodziki, meble łazienkowe oraz dodatki. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 78 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.
Do grupy Roca w Polsce należą: Roca, Laufen oraz POOLSPA.

www.roca.pl

www.laufen.pl

www.poolspa.pl