• Patronem wydania jest Kraków Miasto Literatury UNESCO
Eventy | 15.10.2012
Targi Publikacji Niezależnych KIOOSK
Eventy | 15.10.2012

Targi Publikacji Niezależnych KIOOSK

Patronujemy Targom Publikacji Niezależnych KIOOSK:

Kioosk to projekt mający na celu prezentację publikacji niezależnych oraz promocję idei self­publishingu. Takiego wydarzenia w Krakowie jeszcze nie było; twórcy i czytelnicy spotkają się w szerokim gronie. 
Na naszych targach będziemy prezentować wydawnictwa niezależne wszelkiej maści, twory książkopodobne, sztukę na poły literacką, sztukę książki, książki na sztuki, ziny i niskonakładowe magazyny, a w szczególności książki autorskie.

Przekonamy się, jak wygląda dziś wydawniczy underground. 
W otwartej przestrzeni swoje prace wystawią autorzy z Polski i z zagranicy. Będzie to zbiór publikacji rzadko spotykanych i praktycznie niedostępnych w księgarniach.

 Chcesz pokazać swoją pracę na targach? Napisz do nas.
 W trosce o poziom naszej imprezy, będziemy dokonywać selekcji nadesłanych propozycji. 
W mailu, oprócz plików podglądowych prac (jpg, pdf lub gif, nieprzekraczających w sumie 10 MB, lub link do strony z pracą) prosimy zawrzeć również następujące informacje:

1. Imię i nazwisko autora

2. Tytuł publikacji

3. Rok powstania

4. Format

5. Nakład

6. Krótki opis

7. Wycenę pojedynczej publikacji

W przypadku autorów lub kolektywów z ilością publikacji większą niż 2, obowiązkowa jest obecność na targach przy autorskim stanowisku. Prace autorów o mniejszej ilości publikacji będą prezentowane na stanowisku grupowym. Obecność tych autorów nie jest obowiązkowa, jednak również i ich zachęcamy do prezentowania swoich prac osobiście.

termin zgłoszeń: 25.10.2012

Szczegóły na kioosk.pl