• Patronem wydania jest Kraków Miasto Literatury UNESCO
Rozmowy, Wywiady | 30.03.2015
„Pi****lę polską muzykę. Robię Totart”. Wywiad z Tymonem Tymańskim (VIDEO)
Rozmowy, Wywiady | 30.03.2015

„Pi****lę polską muzykę. Robię Totart”. Wywiad z Tymonem Tymańskim (VIDEO)

Zdecydowanie łatwiej byłoby zapewne umówić się na wywiad z królową brytyjską, ale w porządku: zdecydowanie chętniej porozmawiamy z  Tymonem Tymańskim Pierwszym niż z Elżbietą II. Zresztą, jak się (mamy nadzieję) za chwilę przekonacie, warto było czekać. Poniżej ponad półgodzinna rozmowa o zespole Kombi, wewnętrznych sprzecznościach, buddyzmie, kacu, kinie, głupio-mądrości i innych.

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

(ur. 1989) – redaktor naczelny i współzałożyciel portalu Popmoderna. Obecnie doktorant na WP UJ, absolwent krytyki literackiej na tym samym wydziale. Do tej pory publikował m.in. w “Dwutygodniku“, “Czasie Kultury“, “Opcjach”, "Xięgarni" i innych, zarówno teksty literackie, jak i krytyczne. Stale współpracuje z Gazeta.pl i Wirtualną Polską. Mocno plebejskie zainteresowania: brytyjskie zespoły z lat 80., włoski futbol, portal Popmoderna.
Bartek Przybyszewski

Bartek Przybyszewski

(ur. 1987) – wchłania sporo popkultury, przede wszystkim w postaci komiksów (głównie europejskich), filmów (głównie amerykańskich) i płyt (głównie niepolskich). W wolnych chwilach pisze i rysuje komiksy. Admin fanpage’a Liczne rany kłute. Parę lat temu zrobił licencjat z andragogiki i nie chce mu się robić magistra.