PDF

Przekaż darowiznę

Inna kwota

Nie używasz paypala?

Możesz wesprzeć nas zwykłym przelewem na konto:
Stowarzyszenie Popmoderna
90 2030 0045 1110 0000 0279 6450

Pobierz ebook

Minęło już trochę czasu, odkąd jesteśmy z Wami, dlatego też uznaliśmy, że najwyższa pora na podsumowanie pierwszego okresu naszej działalności. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy e-booka z wyborem najpopularniejszych i najlepszych naszym zdaniem artykułów i grafik, które pojawiły się na Popmodernie. Wierzymy, że proponowany przez nas zestaw jest możliwie reprezentatywny dla naszego portalu i wiele mówi o spektrum tematów podejmowanych przez naszych autorów oraz o Popmodernowym stylu, jaki wykształcił się od marca 2012, kiedy wystartowaliśmy. Poza tym: oprawa graficzna przygotowana przez Lenę Julię Reszke, Michała Kozikowskiego i naszych grafików sprawia, że jeżeli Popmoderna #1 nie stanie się bestsellerem, to tytuł bestlookera jest jak najbardziej w zasięgu!

Ponad wszystko: e-book jest wyrazem naszej wdzięczności za to, że jesteście z nami. Jeżeli też uważacie, że macie nam za co być wdzięczni, możecie dać temu wyraz, ściągając e-booka (do wyboru wersja w formacie .pdf oraz .epub i .mobi na czytniki) bezpłatnie z naszej strony.

Nie zmuszamy jednak do pobierania naszej niespodzianki za darmo, o nie, nie, jeżeli uważacie, że byliśmy grzeczni i zasłużyliśmy sobie na to, możecie również zapłacić za ebooka kolejno 5, 15, 25 złotych lub każdą inną kwotę. Wdzięczność i wzajemne zaufanie nie ma ceny, dalszy rozwój portalu wymaga jednak wymiernych nakładów finansowych, więc każdy taki gest będzie dla nas bardzo ważny.

Z góry dziękujemy za wsparcie, jak i za to, że jesteście z nami, jak mawiała amerykańska Ewa Drzyzga (sorry Jerry Springer): dbajcie o siebie i innych. I ściągajcie naszego e-booka!